Güde Li-Ion Akkumulátoros fűnyíró 330/36-2.0S
Cikkszám:
58587
Fűnyíró, 2x akkumulátor csomag 2Ah, 2x gyors töltő.
Funkciók: kaszálás és betakarítás
A 18 V E³ nagy teljesítményű vezeték nélküli fűnyíró
- Szénkefe nélküli motor
- 5-irányú központi magasságállítás
- Ergonómikuskialakítású
- Összecsukható és állítható kormány
- 30 l fűfogó szintjelzővel
- 2x 2Ah akkumulátor csomag
- Gyors töltő 48 perc
Adatok
Márka:
GÜDE
Kellékszavatosság
2 év
Kötelező jótállás
2 év
Csomagajánlatok
Rendelhető
Szállítás ideje 3-5 munkanapon belül
Elállási idő magánszemélyeknek 60 nap
Részletek
Tápfeszűltség: 36 V.(2x18V)
Védettség (IP): X1
Motor fordulatszáma: 3500 ford / perc
Vágási szélesség: 330 mm
Zsák térfogata: 30 l
Vágási magasság beállítása: 2565 mm
Hátsó abroncs mérete: 180 mm
Abroncs mérete elöl: 150 mm
Kaszálókapacitás kb.: 200 m²
Az akkumulátor feszűltsége: 18 V
Az akkumulátor kapacitása: 2 Ah
Az akkumulátor teljesítménye: 36 Wh
Elemek száma: 2 db
Az akkumulátor töltési ideje: 48 perc
Nettó tömeg: 0,33 kg
Bemeneti feszűltség (töltő): 100u2013240 V
Teljesítmény (töltő): 80 W.
Frekvencia (töltő): 5060 Hz
Kimeneti feszűltség (töltő): 18 V
Kimeneti áram (töltő): 3000 mA
LWA zajszint: 96 dB
Méretek: LxWxH 1,185x405x1 070 mm